Jesteśmy od 2001 roku

Jesteśmy firmą działającą na rynku klimatyzacji i wentylacji już od 2001 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszemu klientowi kompleksową obsługę obejmującą profesjonalne doradztwo, projektowanie, montaż oraz pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji. Zajmujemy się montażem wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji, pomp ciepła, instalacji solarnych oraz odkurzaczy centralnych.

Korzystamy z nowoczesnych materiałów i urządzeń uznanych producentów, gwarantujących wysoką jakość i bezawaryjną pracę systemów. Nasze instalacje pracują w obiektach o dużym rygorze utrzymania czystości, temperatury i wilgotności. Nasi pracownicy posiadają wszechstronną wiedzę potwierdzoną szkoleniami u największych międzynarodowych producentów urządzeń automatyki budynków.

Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą pierwszorzędną, dlatego fachowo podchodzimy do każdego zlecenia. Zaufało nam już setki klientów indywidualnych i firm. Dokładamy wszelkich starań, żeby grono zadowolonych klientów wciąż się powiększało.

Pompy Ciepła

Vitocaldens 222-F
Kompaktowe urządzenie hybrydowe Vitocaldens 222-F łączące pompę ciepła powietrze / woda (typu split) z gazowym kotłem kondensacyjnym i ładowanym warstwowo zasobnikiem c.w.u., otrzymało teraz dodatkową funkcję aktywnego chłodzenia (AC).

Vitocal 250-S
Nowa pompa ciepła Vitocal 250-S w wersji split, uzupełniająca istniejące instalacje z wiszącymi lub stojącymi, gazowymi lub olejowymi kotłami kondensacyjnymi o mocy do 30 kW o dodatkowe źródło bezpłatnego ciepła z powietrza.

Rozwiązania

Aplikacja ViCare
Nowa aplikacja mobilna ViCare stwarza nowe możliwości obsługi ogrzewania przez Internet. Prosty, graficzny interfejs użytkownika aplikacji ViCare umożliwia całkowicie intuicyjną obsługę instalacji z jednym obiegiem grzewczym.

ThermProtect
Opatentowana przez firmę Viessmann technologia ThermProtect aktywnie zapobiega przegrzewom w instalacji solarnej. Polega na pokryciu absorbera kolektora dodatkową warstwą substancji, która zmienia swoje własności pod wpływem ciepła.

Gruntowe Pompy Ciepła
Wykorzystują ciepło zgromadzone w gruncie, pobierane poprzez dolne źródło pionowe (odwierty) lub poziome. Nawet 80% ciepła jest darmowa (pobierana z gruntu). Odwierty wykonuje dla nas firma odwierty.eu z Elbląga. Najtańsze w eksploatacji i najcichsze z pomp ciepła.
Powietrzne Pompy Ciepła
Wykorzystują ciepło zgromadzone w powietrzu zewnętrznym. Nie potrzebują odwiertów. Są głośniejsze od pomp gruntowych i mniej wydajne zimą.
Urządzenia hybrydowe
Stanowią połączenie powietrznej pompy ciepła i kotła gazowego. Komputer co minutę analizuje warunki otoczenia i ceny energii z gazu i pompy ciepła i decyduje, które źródło (pompa ciepła czy kocioł gazowy) taniej wyprodukuje ciepło.