Rekuperatory NeoGeoTherm serii NGT z silnikami prądu stałego DC:

150 m3/h - 2 799,00 zł netto (NGT-D1.5TPA DC)

250 m3/h - 3 999,00 zł netto (NGT-D2.5TPA DC)

350 m3/h - 4 499,00 zł netto (NGT-D3.5TPA DC)

500 m3/h - 5 599,00 zł netto (NGT-D5TPD DC)

Pompy Ciepła

Vitocaldens 222-F
Kompaktowe urządzenie hybrydowe Vitocaldens 222-F łączące pompę ciepła powietrze / woda (typu split) z gazowym kotłem kondensacyjnym i ładowanym warstwowo zasobnikiem c.w.u., otrzymało teraz dodatkową funkcję aktywnego chłodzenia (AC).

Vitocal 250-S
Nowa pompa ciepła Vitocal 250-S w wersji split, uzupełniająca istniejące instalacje z wiszącymi lub stojącymi, gazowymi lub olejowymi kotłami kondensacyjnymi o mocy do 30 kW o dodatkowe źródło bezpłatnego ciepła z powietrza.

Rozwiązania

Aplikacja ViCare
Nowa aplikacja mobilna ViCare stwarza nowe możliwości obsługi ogrzewania przez Internet. Prosty, graficzny interfejs użytkownika aplikacji ViCare umożliwia całkowicie intuicyjną obsługę instalacji z jednym obiegiem grzewczym.

ThermProtect
Opatentowana przez firmę Viessmann technologia ThermProtect aktywnie zapobiega przegrzewom w instalacji solarnej. Polega na pokryciu absorbera kolektora dodatkową warstwą substancji, która zmienia swoje własności pod wpływem ciepła.

Gruntowe Pompy Ciepła
Wykorzystują ciepło zgromadzone w gruncie, pobierane poprzez dolne źródło pionowe (odwierty) lub poziome. Nawet 80% ciepła jest darmowa (pobierana z gruntu). Odwierty wykonuje dla nas firma odwierty.eu z Elbląga. Najtańsze w eksploatacji i najcichsze z pomp ciepła.
Powietrzne Pompy Ciepła
Wykorzystują ciepło zgromadzone w powietrzu zewnętrznym. Nie potrzebują odwiertów. Są głośniejsze od pomp gruntowych i mniej wydajne zimą.
Urządzenia hybrydowe
Stanowią połączenie powietrznej pompy ciepła i kotła gazowego. Komputer co minutę analizuje warunki otoczenia i ceny energii z gazu i pompy ciepła i decyduje, które źródło (pompa ciepła czy kocioł gazowy) taniej wyprodukuje ciepło.